Hakkımızda

Ebren Global Lojistik ve Gümrük Müşavirlik grup şirketleri  2001 yılında kurulan,  kara, hava, deniz, tren “multimodal forwarding” ve gümrükleme hizmetleri, buna bağlı olarak depo lojistiği hizmetleriyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet kalitesini arttıran bir lojistik firmasıdır.

Dünyada 200’den fazla hava ve deniz limanında acentelik ağına bağlı, konusunda eğitimli uzman Yönetici kadrosu ve müşavir – müşavir yardımcısı ve en az iki yıllık yüksek okul mezunundan oluşan,  Müşteri temsilcisi kadrosuyla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Vizyonumuz; Tecrübeli, yetkin ve motive olmuş üst düzey teslimat uzmanları ekip arkadaşlarımız ile birlikte yeni lojistik ve kargo taşıma kavramlarını ve süreçleri geliştirmek ve sürekli olarak ürünlerimizi ve hizmet portföyümüzü müşterilerimizin güvenilir, yetkin ve yüksek performans sahibi bir ortağı olarak optimize etmektir.

Misyonumuz; Verdiğimiz her alandaki hizmeti müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu için evrensel, öncü, yeterli, sorumlu, verimli, hızlı, esnek, kalite bilinci ile kendimize ve çevremize saygılı bir biçimde yerine getirmektir.


 

 

 

 

EBREN Global | Lojistik & Taşımacılık Ofis ve Lojistik Merkezi
Telefon
: +90 212 422 44 12
Fax : +90 212 422 91 66
Adres : Ambarlı Petrol Ofisi Dolum Tesisleri Yolu No:10
Avcılar-İstanbul-TÜRKİYE
EBREN Gümrükleme | Ofis ve Merkezi / EBREN Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti
Telefon : +90 212 422 88 50
Fax : +90 212 422 88 47
Adres : Ambarlı Petrol Ofisi Dolum Tesisleri Yolu No:10
Avcılar-İstanbul-TÜRKİYE